Děkujeme všem, kteří přišli a zúčastnili se 40. výročí otevření areálu.

Velké díky patří našim volejbalistkám, která byla na soutěžních stanovištích, což je skvělý způsob, jak podpořit sportovniho ducha a týmovou spolupráci.
Děkujeme za vypůjčení skákacích atrakcí www.halus.cz.
Hasiči předvedli své ohromné auto a ukázali, jak jsou důležití pro nás všechny. Jejich práce je obdivuhodná! Děti měly možnost stříkat z hadic, což je určitě nezapomenutelný zážitek. A malířka Pavlínka Skybická, která namalovala dětem krásné obličeje, přidala do akce ještě více radosti.

Na závěr bychom rádi poděkovali všem členům, kteří vše připravili. Jejich úsilí a práce jsou klíčové pro úspěch takovýchto událostí. :)

S pozdravem TJ VEROS Chomutov

TJ VEROS Chomutov z.s.

Máte rádi kvalitní aktivní odpočinek nebo hledáte vhodné sportovní vyžití pro Vaše děti? Pak přijďte k nám. Nabízíme pronájem dvou antukových kurtů na tenis, dva antukové kurty na volejbal nebo nohejbal a tři hřiště na plážový volejbal. Areál je otevřený od začátku  KVĚTNA  do konce  ZÁŘÍ.

Těšíme se na Vaši návštěvu na Mýtná 4962, Chomutov.

Otevírací doba :

Pondělí - Pátek    13.00 - 21.00

Sobota - Neděle   11.00 - 21.00

Kontakt pro objednání kurtů 731 036 015

TJ Veros Chomutov z.s.

Mýtná 4962
Chomutov
Miroslav Karel předseda TJ
Kontakt na sportovní areál a objednávání kurtů
karel-mira@post.cz